Zateplení fasády Praha

+420 732 35 25 15

Zateplení fasád

Provádíme zateplení fasád jak minerální vatou tak polystyrenem.

     Každý dnes ví, že zateplení budovy ušetří energickou náročnost. Budova stačí zateplit a hned šetříte za vytápění. Systémovým zateplením ušetříte až 50% Vašich dosavadních nákladů. Již nebude záležet na venkovním počasí, zda je léto nebo zima, ve Vašem domě budete mít vždy příjemnou teplotu. Realizací zateplení výrazně zamezíte proníkání hluku do Vašeho domova.

Máme dva druhy zateplení vata nebo polystyren.

     Než začnete Vaše zateplování je nutné Váš dům vidět a poradit se s našimi proškolenými pracovníky (všichni naši pracovníci mají vlastní certifikát na zateplování budov), naši technici vezmou v potaz stáří budovy, typ budovy, tloušťku stěn a pod. Každý dům je jiný a na každý dům je nutné použít jiný materiál. Izolační vlastnosti mezi polystyrenem a vatou jsou v průměru stejné, ale vlastnosti polystyrenu a vaty se liší v prodyšnosti a paropropustnosti. Rádi Vám zdarma poradíme co bude vhodné zrovna pro Vás.

Zateplení minerální vatou:

   Zateplení vatou lze výborně provádět u novostaveb i rekonstrukcí, pro svoji jednoduchost je nejoblíbenějším způsobem. Izolační desky se lepí lepícím tmelem na obvodovou stěnu, mechanicky se kotví hmožinkami, natáhne perlinkou a dále pak omítají tenkovrstvou probarvenou omítkou. Kontaktní izolace se používá nejčastěji u zděných budov, dá se ale také úspěšně aplikovat u moderních dřevostaveb.

Zateplení polystyrenem:

    Zateplení pomocí polystyrenu lze provádět  u novostaveb i rekonstrukcí a pro svoji jednoduchost je také způsobem nejoblíbenějším. Pevné izolační desky se lepí lepícím tmelem na obvodovou stěnu, mechanicky se kotví hmoždinkami a také nahauje perlinkou, pak se omítají tenkovrstvou probarvenou omítkou. Dle třídy energetické náročnosti budovy se používají tloušťky izolace . Zateplení polystyrenem se používá nejčastěji u zděných budov, dá se ale také úspěšně aplikovat u moderních dřevostaveb.

Proč zateplovat:

  • Snižuje náklady na vytápění, prodlužuje životnost  Vaší fasády a chrání konstrukci budovy
  • Efektivně řeší nedostatky Vaší stávající fasády a přispívá k dalšímu zhodnocení domu

Navštivte také naše hlavní stránky naší společnosti na: www.yager.cz

nakupte zateplení levně: nejlevnejsi-stavebniny.eu

 

                 MÁTE DALŠÍ DOTAZY? PTEJTE SE POMOCÍ KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE 


Facebook Twitter

SpolupráceKontaktní fotmulářPartneřiO firměAdministrace |© YAGER GROUP s.r.o.