Zateplení fasád Praha

+420 732 35 25 15

O firmě

,,Společnost YAGER GROUP s.r.o. dokáže jako jediná na českém trhu, postavit dům, vybavit dům a následně ho prodat z vlastních zdrojů".

                         

 

REKONSTRUKCE A STAVBY: Provádíme rekonstrukce bytů, koupelen, interiérů, nebytových prostor, formou na klíč. Stavíme domy, chaty, sruby, garáže a jiné. Máme vlastní zaměstnance všech stavebních profesí, které pravidelně proškolujeme. Proč stavět či rekonstruovat s námi? To a mnohém více naleznete ZDE.

KUCHYNĚ, NÁBYTEK: Snahou naší společnosti je dodat zákazníkovi novou kuchyni a nábytek ve vysoké kvalitě, za nízkou cenu a v co nejkratším možném termínu. Velký důraz je přitom kladen i na funkčnost a design.Ke splnění těchto pro nás zásadních kriterii je důležité využit při výrobě nejmodernější stroje a technologii, kvalifikovaný tým pracovníků a spolupráce s těmi nejlepšími dodavateli v segmentu. Využíváme nejmodernějších strojů a technologií při výrobě, garantujeme vysokou kvalitu našich kuchyní a nábytku, deklarovanou certifikátem ISO 9001. Proč si nechat postavit kuchyni a nábytek od nás? To a mnohem více naleznete ZDE.


TIP: Udělejte si nabídku kuchyně či nábytku u konkurence a my Vám garantujeme stejný produkt, ale až o 30 - 40% levněji a se zárukou 7 let!!!

 

 REALITNÍ KANCELÁŘ: Naši zkušení makléři Vám     zajistí kompletní realitní služby + financování               nemovitostí, ať už formou hypotečních či                     spotřebitelských úvěrů. To vše za spolupráci s              hypotečním specialistou, prostřednictvím                     nejvýznamnějších finančních istitucí působících na       tuzemském trhu. Samozřejmostí je absolutní               profesionalita, ochota, rychlost a orientace v oboru       všech našich pracovníků, vedena snahou o naprostou  spokojenost zákazníků naší společnosti. Více informací naleznete ZDE.

HYPOTÉKY: Hypotéku Vám najdeme tu nejlepší na trhu, která bude vyhovovat přesně Vašim potřebám a možnostem. Již se nemusíte starat o výběr té pravé hypotéky – naši hypoteční makléři vám najdou hypotéku s nejnižší sazbou na trhu, získáte různá zvýhodnění u bank díky velikosti naší společnosti a individuální komfort bez starostí při sjednávání hypotéky. Vše rychle a bezplatně!!! Více informací ZDE.


Facebook Twitter

SpolupráceKontaktní fotmulářPartneřiO firměAdministrace |© YAGER GROUP s.r.o.